Het team van de Vlinder

Maak kennis met het team van de Vlinder


Dit is het team van de vlinder. Voor direct contact, stuur een e-mail naar de desbetreffende persoon

Directeur
Mw. A. Klompsma-Bolk directie.devlinder@o2sv.nl
Interne begeleiding (IB)
Mw. D. Gelling (BHV-er) d.gelling@o2sv.nl
Groepsleerkrachten
Mw. T. Koolhof (groep 1/2 rood) t.koolhof@o2sv.nl
Mw. D. Snijder (groep 1/2 geel) s.snijder@o2sv.nl
Mw. S. Muller-van Vondel (groep 1/2 geel en groep 1/2 rood) s.vanvondel@o2sv.nl
Mw. J. Ottens (BHV-er) (groep 3) j.ottens@o2sv.nl
Dhr. J. Boonstra (groep 3, groep 6 paars) j.boonstra@o2sv.nl
Mw. G. Rous (groep 4) g.rous@o2sv.nl
Dhr. J. Waalkens (groep 4, groep 5 en groep 6 oranje) j.waalkens@o2sv.nl
Mw. A. van Vondel (groep 5) a.vanvondel@o2sv.nl
Mw. M. Bols (groep 6 paars ma, di, wo) m.bols@o2sv.nl
Mw. G. van der Zwaag (BHV-er) (groep 6 oranje) g.vdzwaag@o2sv.nl
Mw. M. Beukers (groep 7 blauw) m.beukers@o2sv.nl
Mw. M. Stel (groep 7 groen) m.stel@o2sv.nl
Dhr. M. Loves (groep 8 wit) m.loves@o2sv.nl
Mw. S. Rengers (BHV-er) (groep 8 zwart) s.rengers@o2sv.nl
Onderwijsassistenten
Mw. B. Pasveer b.pasveer@o2sv.nl
Mw. M. Willems m.willems@o2sv.nl
Conciërge
Dhr. A. Jansingh (BHV-er) a.jansingh@o2sv.nl
Vakleerkrachten bewegingsonderwijs
Mw. T. Deuling (groep 3, 4 en 5) t.deuling@o2sv.nl
Dhr. T. Stelpstra Groep 6, 7 en 8 t.stelpstra@o2sv.nl
Motorische remedial Teacher (MRT-er)
Mw. T. Deuling t.deuling@o2sv.nl
Godsdienstonderwijs (GVO)
Mw. R. Oosting
Logopedie
Vacature
Informatie en communicatietechnologie (ICT)
Mw. M. Bols m.bols@o2sv.nl
Dhr. M. Loves m.loves@o2sv.nl
Coördinatoren Sociaal emotioneel leren (SEL)
Mw. J. Ottens j.ottens@o2sv.nl
Mw. A. van Vondel a.vanvondel@o2sv.nl
Rekencoördinatoren
Mw. S. Rengers s.rengers@o2sv.nl
Dhr. J. Waalkens j.waalkens@o2sv.nl
Taalcoördinatoren
Mw. M. Beukers m.beukers@o2sv.nl
Mw. M. Stel m.brakels@o2sv.nl
Cultuurcoördinatoren
Mw. G. Rous g.rous@o2sv.nl
Mw. D. Snijder d.snijder@o2sv.nl
Muziekcoördinator
Mw. D. Snijder d.snijder@o2sv.nl
Techniek en wetenschap coördinatoren
Dhr.. J. Boonstra j.boonstra@o2sv.nl
Mw.. G. van der Zwaag g.vdzwaag@o2sv.nl
Verkeerscoördinator
Dhr. M. Loves m.loves@o2sv.nl
(Gemeenschappelijke) Medezeggenschapsraad
Dhr. J. Boonstra (V) Personeelsgeleiding
Mw. A. van Vondel (V) Personeelsgeleiding
Mw. E. Drenth-Baas (I) Personeelsgeleiding
Mw. S. Kemper (I) Personeelsgeleiding
Mw. J. Ottens (GMR) Personeelsgeleiding
Mw. S. Brouwer (GMR) Personeelsgeleiding
Dhr. K. Fokkema Ouderbegeleiding
Dhr. J. Oolders (Voorzitter) Ouderbegeleiding
Dhr. H. Potze Ouderbegeleiding
Mw. L. Sprik Ouderbegeleiding
Personeelsleden OR
Mw. T. Koolhof t.koolhof@o2sv.nl
Mw. S. Rengers s.rengers@o2sv.nl
Ouderraad
Mw. Rylana Drenth (Voorzitter)
Dhr. Mark Oolders (Penningmeester)
Mw. Rebecca Potze (Secretaris)
Mw. Martine Eefsting
Mw. Marianne Bakkers
Mw. Nathalie Heijne
Mw. Anique Hollen
Mw. Lisette Weinans
Dhr. Jan-Hendrik Nieman