Het team van de Vlinder

Maak kennis met het team van de Vlinder


Dit is het team van de vlinder. Voor direct contact, stuur een e-mail naar de desbetreffende persoon

Directeur
Mevrouw A. Klompsma-Bolk directie.devlinder@o2sv.nl
Interne begeleiding (IB)
Mevrouw D. Gelling (BHV-er) d.gelling@o2sv.nl
Groepsleerkrachten
Mevrouw M. Beukers (groep 6 blauw) m.beukers@o2sv.nl
Mevrouw M. Bols (groep7) m.bols@o2sv.nl
De heer J. Boonstra (groep 3, 6 groen, 8) j.boonstra@o2sv.nl
Mevrouw T. Koolhof (groep 1/2 rood) t.koolhof@o2sv.nl
De heer M. Loves (groep 5 oranje) m.loves@o2sv.nl
Mevrouw S. Muller-van Vondel (groep 1 en 2) s.vanvondel@o2sv.nl
Mevrouw J. Ottens (BHV-er) (groep 3) j.ottens@o2sv.nl
Mevrouw S. Rengers (BHV-er) (groep 8) s.rengers@o2sv.nl
Mevrouw G. Rous (groep 4) g.rous@o2sv.nl
Mevrouw D. Snijder (groep 1 en 2) s.snijder@o2sv.nl
Mevrouw M. Stel (groep 7) m.stel@o2sv.nl
Mevrouw A. van Vondel (groep 5 paars) a.vanvondel@o2sv.nl
De heer J. Waalkens (groep 4 en 5) j.waalkens@o2sv.nl
Mevrouw G. van der Zwaag (BHV-er) (groep 6 groen) g.vdzwaag@o2sv.nl
Onderwijsassistenten
Mevrouw B. Pasveer b.pasveer@o2sv.nl
Mevrouw M. Willems m.willems@o2sv.nl
Vakleerkrachten Gymnastiek
Mevrouw T. Deuling t.deuling@o2sv.nl
De heer T. Stelpstra t.stelpstra@o2sv.nl
Motorische remedial Teacher (MRT-er)
Mevrouw T. Deuling t.deuling@o2sv.nl
Conciërge
De heer A. Jansingh (BHV-er) a.jansingh@o2sv.nl
Administratief medewerker
Mevrouw M. Wiebrands
Logopediste
Mevrouw E. de Jong
Godsdienstonderwijs (GVO)
Mevrouw R. Oosting
Anti-Pest Coördinator
Mevrouw S. Moes (bovenschools voor OOW) apc@o2sv.nl
Coördinatoren Sociaal emotioneel leren (SEL)
Mevrouw J. Ottens j.ottens@o2sv.nl
Mevrouw A. van Vondel a.vanvondel@o2sv.nl
Informatie en communicatietechnologie (ICT)
Mevrouw M. Bols m.bols@o2sv.nl
De heer M. Loves m.loves@o2sv.nl
De heer J. Boonstra (bovenschools voor OOW) ict@o2sv.nl
Rekencoördinatoren
Mevrouw S. Rengers s.rengers@o2sv.nl
De heer J. Waalkens j.waalkens@o2sv.nl
Verkeerscoördinator
De heer M. Loves m.loves@o2sv.nl
Taalcoördinatoren
Mevrouw M. Beukers m.beukers@o2sv.nl
Mevrouw M. Stel m.brakels@o2sv.nl
Muziekcoördinator
Mevrouw D. Snijder d.snijder@o2sv.nl
Cultuurcoördinatoren
Mevrouw G. Rous g.rous@o2sv.nl
Mevrouw D. Snijder d.snijder@o2sv.nl